Personal inom vuxenutbildning

Administrativ personal

Richard Berkeby, Rektor  
Tel 0491-76 45 04

Eva-Marie Lundqvist, Studie- och yrkesvägledare.
Finns på plats måndagar till fredagar 7.30 - 16.00
tel 0491-885 93

Mari Svensson, Administratör.
Finns på plats måndag till torsdag kl 07.00-16.00 och fredagar 07.00-13.30.
tel 0491-885 27

Lärare Komvux

Andreas Brager
mail: andreas.brager@skola.oskarshamn.se
tel 0491-885 34

Fahria Eriksson
mail: fahria.eriksson@skola.oskarshamn.se
tel 0491-885 87

Åsa Haraldsson
mail: asa.haraldsson@skola.oskarshamn.se
tel 0491-76 45 07

Susanne Håkansson
mail: susanne.hakansson@skola.oskarshamn.se
tel 0491-885 43

Tony Lundmark
mail: tony.lundmark@skola.oskarshamn.se
tel 0491-76 45 30

Melissa McPhillips
mail: melissa.mcphillips@skola.oskarshamn.se
tel 0491-645 36

Lena Nilsson
mail: lena.nilsson@skola.oskarshamn.se
tel 0491-885 41

Elisabet Olsson
mail: elisabet.olsson@skola.oskarshamn.se
tel 0491-885 56

Margareta Sjögren
mail: margareta.sjogren@skola.oskarshamn.se
tel 0491-76 45 50

Annika Tvingsjö
mail: annika.tvingsjo@skola.oskarshamn.se
tel 0491-885 99

 

Lärare Lärvux

Mats Källenius
mail: mats.kallenius@skola.oskarshamn.se
tel 0491-76 45 23

Cecilia Hultén-Lundin
mail: cecilia.hulten@skola.oskarshamn.se
tel 0491-885 71

Lena Philipsson
mail: lene.philipsson@skola.oskarshamn.se
tel 0491-885 37

Lärare SFI

Helene Hultgren
mail: helene.hultgren@skola.oskarshamn.se
tel 0491-645 10

Lilly Karlsson
mail: lilly.karlsson@skola.oskarshamn.se
tel 0491-76 45 24

Johan Magnusson
mail: johan.magnusson@skola.oskarshamn.se
tel 0491-885 92

Britt-Marie Nilsson
mail: britt-marie.nilsson@skola.oskarshamn.se
tel 0491-885 98

Almira Pajazetovic
mail: almira.pajazetovic@skola.oskarshamn.se
tel 0491-885 95

Pauline Wennerklint
mail: pauline.wennerklint@skola.oskarshamn.se
tel 0491-76 45 56

Andreas Visén
mail: andreas.visen@skola.oskarshamn.se
tel 0491-885 46